Auta zastępcze

Miałeś stłuczkę? Ktoś uszkodził Twoje auto? Zostałeś bez samochodu? Dobrze trafiłeś! Pozostań mobilny!

W myśl obowiązującego prawa możesz wypożyczyć samochód zastępczy w ramach ubezpieczenia OC sprawcy kolizji czy wypadku do czasu naprawy Twojego auta lub do dnia wypłaty odszkodowania w przypadku szkody całkowitej!

Jeżeli posiadasz swoje prywatne auto, którym codziennie dojeżdżasz do pracy, szkoły czy na zakupy również należy Ci się auto zastępcze!

W ramach oferty Auta Zastępcze na Czas Naprawy OFERUJEMY:


Oddziały realizujące usługę

Auta Zastępcze Na Czas Naprawy

BIAŁYSTOK

Dariusz Biernacki

Specjalista ds. Wynajmu Samochodów


+48 795 513 941

dbiernacki@rentacardirect.pl


GDAŃSK

Marcin Kuniewicz

Specjalista ds. Wynajmu Samochodów


+48 510 794 659

mkuniewicz@rentacardirect.pl


KATOWICE

Krzysztof Gawliczek

Specjalista ds. Wynajmu Samochodów


+48 505 677 973

kgawliczek@rentacardirect.pl


KOSZALIN

Renata Suproń

Specjalista ds. Wynajmu Samochodów


+48 796 499 199

rsupron@rentacardirect.pl


KRAKÓW

Paweł Zych

Operacyjny Kierownik Obszaru


+48 661 041 728

pzych@rentacardirect.pl


LUBLIN

Piotr Nowik

Specjalista ds. Wynajmu Samochodów


+48 692 932 775

pnowik@rentacardirect.pl


ŁÓDŹ

Rafał Agier

Specjalista ds. Wynajmu Samochodów


+48 505 677 985

ragier@rentacardirect.pl


OLSZTYN

Marcin Pławiński

Specjalista ds. Wynajmu Samochodów


+48 515 329 991

mplawinski@rentacardirect.pl


POZNAŃ

Anita Ziemska-Pukowicz

Specjalista ds. Wynajmu Samochodów


+48 575 999 377

aziemskapukowicz@rentacardirect.pl


RZESZÓW

Robert Mielnik

Specjalista ds. Wynajmu Samochodów


+48 604 578 052

rmielnik@rentacardirect.pl


SZCZECIN

Borys Letki

Specjalista ds. Wynajmu Samochodów


+48 575 909 399

bletki@rentacardirect.pl


WARSZAWA

Andrzej Kazala

Operacyjny Kierownik Obszaru


+48 535 345 432

akazala@rentacardirect.pl


WROCŁAW

Monika Woźniak

Specjalista ds. Wynajmu Samochodów


+48 575 999 277

mwozniak@rentacardirect.pl


IVOPOL sp. z o.o. Świlcza 147 h 36-072 Świlcza +48 669 410 410